Колишній заступник глави АП ввійшов у керівництво фармацевтичного гіганта

19 вересня 2018, 19:23

Екс-заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків очолив раду керуючої компанії Фармацевтичної фірми Дарниця.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

До його компетенцій увiйдуть міжнародні зв’язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Відео дня

"Ми раді, що Дмитро Шимків приєднався до нашої команди. Безумовно, його управлінський досвід, отриманий у великих компаніях, в тому числі - міжнародних, стане вагомим внеском в досягнення стратегічної мети Дарницi – закріпити лідерство на українському ринку та стати потужним гравцем глобального фармацевтичного ринку", - відзначила генеральний директор фармкомпанії Світлана Діденко.

Нагадаємо, що вкінці серпня президент Петро Порошенко звільнив Дмитра Шимківа з посади заступника глави Адміністрації президента України і призначив на цю посаду заступника міністра фінансів Сергія Марченка.


Дмитро Шимків – підприємець та топ-менеджер сфери інновацій із 20-літнім досвідом роботи на керівних посадах в Україні, Європі та США.

У 1998-2007 роках Шимків керував IT-компаніями та міжнародною командою розробників програмного забезпечення.

У 2007 році він почав працювати у Microsoft Україна, а в 2009-2014 роках очолював представництво корпорації в Україні.

З липня 2014 року до серпня 2018 року обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента України. На цій посаді Шимків займався питаннями координації реформ, інновацій та управлінням змінами в Адміністрації.


Фармфірма Дарниця входить в десятку найбільших фармвиробників України і в десятку найбільших госпітальних постачальників. Кінцевим бенефіціаром є Гліб Загорій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X