Колишні топ-менеджери Приватбанку вирішили запустити мобільний банк у Великій Британії

26 лютого 2018, 12:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Команда колишніх топ-менеджерів Приватбанку вирішила запустити у Великій Британії проект мобільного банку, схожий на той, який вони вже зробили в Україні.

Про це повідомив один із співзасновників FintechBand Дмитро Дубілет.

"Ми вирішили запустити банк, схожий на monobank, у Великій Британії та потім в Європі", - написав він на своїй сторінці в Facebook, уточнивши, що ще треба вирішити багато питань, зокрема щодо відкриття офісу в Британії.

Відео дня

За його словами, останні кілька місяців він багато часу провів в Лондоні, опрацьовуючи запуск. FintechBand розраховує залучити під проект інвестиції від венчурних фондів з тим, щоб через кілька років сформувати "глобальний фінтехстартап з капіталізацією під мільярд".

Велика частина властивостей продукту, що заплановано для британського ринку, "буде запущена і в Україні" для клієнтів їхнього проекту monobank, додав Дубілет.


FintechBand - Фінтехкомпанія, співзасновниками якої стали колишні менеджери Приватбанку - Дмитро Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський. У жовтні 2017 запустила проект мобільного банку monobank на базі Universal Bank, що входить до групи ТАС Сергія Тігіпка. Застосунок є b2b-платформою з випуску кредитних карт, яка не належить конкретному банку, але дозволяє банкам підключатися на партнерських умовах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X