«Найгірше — токсичність, яку створює Маск». Колишні співробітники Tesla розповіли про досвід роботи в компанії

21 лютого 2020, 11:09

Американське видання Business Insider поговорило з дев’ятьма колишніми співробітниками компанії Tesla про їхній досвід роботи в компанії. Вони розповіли, що, на їхню думку, було найгіршим.

Імен екс-співробітників видання не називає, але вказує, що вони працювали в компанії в 2008—2019 роках.

«Найгірша частина — це токсичність, яку створює Ілон», — розповів один з менеджерів, який працював безпосередньо з гендиректор Ілоном Маском. Він вважає, що в компанії ставляться нереалістичні цілі без плану їх виконання.

Відео дня

«Це культура, в якій, якщо у вас немає рішення проблеми і ви не знаходите його протягом декількох днів або тижня-двох — ви звільнені. Тому краще тримати рот на замку», — додав екс-співробітник.

Інший колишній співробітник, який займався продажами, розповів, що у нього було відчуття, що він не важливий для компанії: «Найгірше — постійне відчуття, що ваша компанія зовсім не дбає про вас, що ви просто не маєте значення».

Ще один екс-співробітник, який пішов з компанії в 2019 році, майже розлучився через те, що доводилося багато працювати — доходило до 70 годин на тиждень.

«Я радий, що мене звільнили, тому що я багато працював. Тепер мій шлюб став кращим», — каже він.

Інший колишній співробітник, який працював на виробництві і пішов з компанії більше 10 років тому, висловив аналогічну думку.

«У мене вдома було двоє маленьких дітей, і я не бачив, як вони росли», — сказав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X