Коболєв вважає цілком імовірним, що новий парламент дозволить IPO Нафтогазу

1 серпня 2019, 16:49

Розміщення міноритарної частки НАК Нафтогаз України на біржі було б «благословенням» для всієї країни, сказав глава компанії Андрій Коболєв в інтерв'ю німецькій газеті Handelsblatt.

«Приватизація Нафтогазу поки заборонена законом. Але ми пропонуємо змінити закон, тому що вважаємо Нафтогаз одним з найбільш перспективних кандидатів на IPO частки в групі за прикладом норвезької Statoil», - сказав Коболєв.

Відео дня

За його словами, підготувати компанію до виходу на біржу можна за три роки.

Відповідаючи на питання про те, чи погодиться на це новий парламент, Коболєв сказав: «Я вважаю це цілком імовірним. Це було б благословенням не тільки для сектора, але і для всієї країни".

Нагадаємо, в інтерв'ю Економічній правді Коболєв говорив, що розміщення акцій Нафтогазу на біржі може допомогти зробити зміни в компанії незворотними.

«Таким шляхом пішли і Statoil, і чимало китайських нафтогазових компаній. Невеликий пакет акцій, 15-20%, випускається на західну біржу, в ідеалі - на американську. Щоб акції там торгувалися і котирувалися, компанія повинна відповідати високому стандарту корпоративного управління», - пояснював він.

Нафтогаз - одна з найбільших компаній України, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Показати ще новини
Радіо NV
X