Коболєв запропонував рецепт "корисного" підняття політичного рейтингу, який можна порівняти за популярністю з "Юліною тисячею"

28 грудня 2018, 20:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв запропонував українським політикам спосіб "правильного і справедливого" підняття політичного рейтингу, який порівняв по ефективності з так званою "Юліною тисячею".

"Якщо хтось переживає з приводу політичного рейтингу, то давайте будемо чесними один з одним - дуже відомий популістський політик Юлія Тимошенко, якщо ви подивитеся на елементи її популярності, <...> то там є один, який все дуже добре пам'ятають - "Юліна тисяча". <...> Якщо хтось говорить: "Ой, реформа ринку газу - це непопулярно", - це неправда. Завершіть реформу і дайте малозабезпеченим людям реальні гроші на рахунку; абсолютно справедливо і легітимно дозвольте їм зекономити споживання газу, щоб не списували завищені норми газзбути, і залишіть їм різницю", - зазначив він в інтерв'ю Радіо НВ.

Відео дня

На думку Коболєва, такий крок буде "дуже популярним" серед українців в плані підвищення політичного рейтингу.


"Юліна тисяча" - неофіційна назва програми 2008 року уряду Юлії Тимошенко з виплати компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.


Раніше голова Нафтогазу України заявив, що керована ним компанія розраховує спільно з Кабінетом міністрів і Верховною Радою вирішити проблеми з багатомільярдними боргами облгазів, газзбутів і теплокомуненерго за поставлений в рамках спецзобов'язань газ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X