Ще одна позитивна подія. Коболєв розповів про перше засідання нової наглядової ради Нафтогазу

22 грудня 2017, 21:40
Наглядова рада НАК Нафтогаз України в новому складі 22 грудня провела своє перше голосування, воно стосувалося в тому числі й вибору кандидатури аудитора

Про це 22 грудня розповів голова правління компанії Андрій Коболєв в інтерв'ю 5 каналу.

"Сьогодні насправді ще одне позитивна подія, крім Стокгольма, сьогодні було проведено перше офіційне засідання наглядової ради, де був обраний глава і було проголосоване перше питання щодо вибору аудитора НАК Нафтогаз України", - повідомив він.

Відео дня

За його словами, наступне засідання очікується в січні і буде присвячено розвитку компанії з точки зору тієї стратегії, яку розробив менеджмент за допомогою консультантів в попередньому складі наглядової ради.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив новий склад наглядової ради Нафтогазу України. До цього функції наглядової ради виконував Кабмін.

До нього увійшли іноземці Клір Спотісед (громадянин Британії), Бруно Лісква (Франція), Амос Хохштайн (США), Стів Хейсен (Канада).

Раніше у вересні член наглядової ради Нафтогазу України, незалежний директор Чарльз Проктор заявив про відхід зі свого поста. Причиною відставки він назвав відсутність підтримки реформи корпоративного управління з боку уряду.

Крім того, наявність незалежних членів наглядової ради Нафтогазу Пол Ворвік і Маркус Річардс також подали у відставку через політичне втручання.Показати ще новини
Радіо НВ
X