Коболєв готовий залишитися главою Нафтогазу

26 жовтня 2018, 13:15

Глава Нафтогазу України Андрій Коболєв готовий продовжити свій контракт в компанії, продовживши роботу після закінчення поточного.

Про це він повідомив він в інтерв'ю виданню lb.ua.

"Якщо акціонер вважатиме за потрібне мене залишити на цій посаді - мені це цікаво. Якщо вважатиме, що ні... 26 березня Кабмін має ухвалити рішення: або продовжувати мій контракт, або розривати. Є ще варіант взагалі нічого не робити, але ця ситуація небажана, оскільки одразу підірве керованість компанії ", - пояснив Коболєв.

Відео дня

За його словами, у разі відмови з боку уряду продовжувати з ним контракт він має намір повернутися до роботи в приватному бізнесі.

"Думаю, що піду в приватний бізнес. Мене ніколи не цікавила держслужба або політична кар'єра. Але мене завжди приваблював приватний бізнес. Після роботи в Нафтогазі в перший раз я пішов в приватний бізнес і пропрацював там чотири роки. Чотири хороших і приємних роки", - пояснив він.

Коболєв очолює Нафтогаз з кінця березня 2014 року.


Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування. НАК є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

За підсумками 2017 року Нафтогаз отримав чистий консолідований прибуток 39,5 млрд грн, що в 2,2 рази більше, ніж за 2016 рік. Згідно з аудійованим Deloitte звітом, дохід від реалізації в 2017 році зріс на 18% - до 227,5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X