КМДА завершила перевірку майна Київенерго

22 березня 2018, 13:03

Київська міська державна адміністрація (КМДА) закінчила інвентаризацію майна компанії Київенерго.

Про це під час пленарного засідання Київської міської ради повідомив заступник голови Київміськадміністрації Петро Пантелєєв, передають Українські Новини.

"У цьому році плануємо і робимо все, щоб завершити угоду з Київенерго. Це рішення обох сторін. Ми готові до конструктивного діалогу з Київенерго, але ми не визнаємо суму невід'ємних поліпшень, яку сьогодні декларує Київенерго. Це одне з принципових питань", - сказав Пантелєєв.

Відео дня

За його словами, комунальне підприємство Київтеплоенерго на даний момент є єдиною альтернативою Київенерго, яке може впоратися з підготовкою до опалювального сезону і його проведенням.

Згідно проведеної інвентаризації, кількість об'єктів, які підлягають передачі Київтеплоенерго, становить 89 тис.

Також на 2018 рік укладено штатний розпис комунального підприємства та план доходів і витрат підприємства.


КМДА і Київенерго підписали Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

Нагадаємо, що раніше в КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго про передачу в управління та користування частини майна можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону - далі будуть шукати нових партнерів.

У листопаді 2016 року мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що адміністрація не має наміру продовжувати договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста.

У грудні 2016-го енергохолдинг ДТЕК розглядав можливість залучення іноземного партнера для спільної участі в конкурсі на концесійне управління тепломережами Києва.

В середині 2017 року Київська міська рада продовжила договір з Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року.


Найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго є підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy BV - 29%, Ornex Limited - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X