У КМДА розповіли, які станції наступними повністю відмовляться від жетонів

2 серпня 2017, 12:33
Наступними станціями метрополітену, які повністю відмовляться від жетонів, будуть Університет, Дружби народів, Політехнічний інститут і Либідська

Про це на брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передають Українські новини .

"Після завершення пілотного проекту нововведення повністю запрацює в метро. Наступними станціями метро, які відмовляться від жетонів, будуть Університет, Дружби народів, Політехнічний інститут і Либідська", - сказав він.

Відео дня

Він вважає, що оплата проїзду через автомат і відмова від жетонів є важливим кроком до повного впровадження електронного квитка у громадському транспорті.

Нагадаємо, що Кловська стала першою станцією метро Києва, на якій можна використовувати квитки з QR-кодом замість жетонів.

Раніше повідомлялося, що Київський метрополітен почав процес поступового переходу на автоматизовану систему проходу пасажирів.

Крім того, 31 липня став останнім днем, коли для проїзду в метро Києва можна було використовувати зелені жетони, а з 1 серпня підземка перейшла на сині.

Показати ще новини
Радіо NV
X