У КМДА не знайшли підстав для перерахунку більшої частини платіжок Київенерго

21 листопада 2016, 13:45
У Київській міськдержадміністрації заявили, що підстави для перерахунку більшості платіжок Київенерго відсутні, повідомляє Інтерфакс-Україна

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, за дорученням мера питання платіжок було вивчено з залученням фахівців НКРЭКУ та Мінрегіону:

"Висновок такий, що Київенерго при нарахуванні використовувало методику, затверджену постановою №1037 згідно вимог чинного законодавства. Порушень ми там не знайшли ... підстав для перерахунку у цій категорії (будинки, в яких немає будинкових лічильників тепла і рахунки формуються розрахунковим методом) немає", - сказав він.

Відео дня

У свою чергу, комерційний директор Київенерго Євген Бушма повідомив, що перерахунок буде проведений тільки щодо 654 будинків, які обладнані лічильниками тепла, однак рахунки їх жителям були виставлені виходячи з розрахунків за методикою.

16 листопада Пантелеєв заявив, що Київенерго доручили наступного місяця здійснити перерахунок сум за опалення, які були нараховані помилково. Зокрема, йдеться про 8% будинків, де встановлені лічильники, але з різних причин нарахування здійснювалися за нормативом.

Раніше компанія Київенерго запевнила, що помилок в платіжках за опалення немає.

В КМДА рекомендували звертатися на гарячу лінію 1557 і повідомляти про можливі помилки в розрахунках.

Показати ще новини
Радіо НВ
X