КМДА перевірить розрахунки Київенерго за опалення

17 листопада 2016, 17:31
Мер Києва Віталій Кличко доручив своєму заступнику Петру Пантелєєву провести перевірку коректності нарахувань Київенерго у квитанціях за опалення

Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"Ми проведемо ретельну перевірку нарахувань по кожній категорії будинків, і буде проведений перерахунок там, де порахували некоректно. Я доручив своєму заступнику Петру Пантелєєву спільно з фахівцями Мінрегіонбуду та Нацкомісії негайно перевірити справедливість цін за тепло у рахунках та надати відповідний звіт", – сказав Кличко.

Відео дня

За його словами, для більш 90% столичних будинків квитанції за опалення формуються за показниками лічильників обліку теплової енергії. При цьому є частина будинків, де вже зафіксовані неправильні нарахування, а також ряд багатоповерхівок, де плата за опалення нараховувалася за методикою, що враховує кількість днів і температуру повітря в будинку.

"Тисячі киян обурені платежами за теплоенергію, які отримали від Київенерго за жовтень. Люди не розуміють, на підставі чого виникли такі величезні і непідйомні суми. Міська влада не залишить цю ситуацію без належного розгляду. Ми проведемо перевірку нарахувань за послугу централізованого опалення, проведених Київенерго", – зазначив мер Києва.

Нагадаємо, що в Київенерго заявили, що високі ціни за опалення в платіжках для киян пов'язані з методикою, прийнятою Кабінетом міністрів, згідно з якою тариф розраховується з прив'язкою до середньомісячної температури і кількості днів опалювального періоду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X