Київміськбуд проведе аудит недобудов Аркади — Кличко

26 серпня 2020, 10:50

Мер Києва Віталій Кличко доручив Київміськбуду провести аудит недобудованих житлових комплексів Аркади.

Мер Києва Віталій Кличко доручив ХК Київміськбуд провести аудит житлових комплексів Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах Фонду фінансування будівництва (ФФБ) під керівництвом банку Аркада.

Відео дня

Про це Кличко заявив в ході прес-брифінгу НБУ про ситуацію в банку Аркада.

Київміськбуд проведе аудит ЖК Аркади з метою завершення будівництва цих об'єктів.

«Підприємство Київміськбуд проведе аудит по добудові житлових комплексів. За його результатами інвесторам буде запропоновано алгоритм завершення будівництва житлових комплексів Еврика, патріотики і патріотики на озерах. Я вже дав відповідне доручення і сподіваюся через кілька місяців ми отримаємо більш детальну інформацію про це », - зазначив мер Кличко.

За словами Кличка, Київміськбуд визначить, скільки квадратних метрів житла в недобудовах Аркада вже продано, а скільки залишилося вільних.


Також Кличко уточнив, що терміни завершення будівництва об'єктів Аркади можна буде визначити після аудиту, на який буде потрібно кілька місяців. Сума необхідних інвестицій для завершення будівництва також стане відома після аудиту.

За словами мера Кличко, всього в об'єкти Аркада інвестори вклали 13 млрд грн.

Нагадаємо, що увечері 25 серпня НБУ визнав банк Аркада неплатоспроможним у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу менше ніж до однієї третини мінімального встановленого рівня. У Нацбанку відзначили, що понад 90% вкладників банку отримають свої вклади в повному обсязі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X