Китайський сервіс таксі DiDi проведе делістинг через п’ять місяців після IPO на біржі Нью-Йорка

3 грудня 2021, 10:56

Популярний китайський сервіс таксі DiDi оголосив, що пройде процедуру делістингу з Нью-Йоркської фондової біржі всього через п’ять місяців після дебюту, і проведе лістинг у Гонконгу.

Агентство Reuters зазначає, що компанія викликала гнів китайських регулюючих органів, проігнорувавши вказівку призупинити вихід на IPO у США.

У ході первинного публічного розміщення акцій у США компанія залучила $4,4 млрд. Після цього Управління кіберпростору Китаю наказало магазинам додатків видалити 25 мобільних додатків DiDi та заборонило компанії реєструвати нових користувачів під приводом захисту національної безпеки та суспільних інтересів. Розслідування проти компанії триває.

Відео дня

"Після ретельного дослідження компанія негайно почне делістинг з Нью-Йоркської фондової біржі і почне підготовку до лістингу в Гонконгу", - повідомила DiDi у своєму обліковому записі в соцмережі Weibo.

Компанія заявила, що забезпечить конвертацію своїх акцій, що торгуються в Нью-Йорку, у акції, що «вільно конвертуються» на іншій всесвітньо визнаній фондовій біржі. Рішення провести делістинг у компанії не пояснили.

Показати ще новини
Радіо NV
X