Найбільший виробник iPhone буде платити новим співробітникам по $1000. заради відновлення роботи заводу в Китаї

26 лютого 2020, 19:06
Бонус новим співробітникам будуть виплачувати не відразу і розділять його на дві частини.

Тайванська Foxconn , яка є найбільшим збирачем iPhone, запропонувала новим співробітником бонус в 7 тисяч юанів ($ 996) заради відновлення роботи заводу в Китаї, пише Technode з посиланням на китайські ЗМІ.

Відео дня

Foxconn намагається відновити колишній рівень виробництв, який знизився на тлі спалаху коронавірусу. Відзначається, що через спалах захворювання багато з них не вийшли на роботу. Місто Чженчжоу, в якому розташований завод Foxconn, знаходиться в 500 км від міста епіцентру поширення коронавірусу - міста Ухань.

За даними джерел видання, бонус виплачуватимуть частинами. Перші 3 тисячі юанів - після 35 днів роботи, що залишилися 4 тисячі - через 60 днів роботи на фабриці.

На даний момент на Foxconn працює 20-30 тис. чоловік, проте за даними китайських ЗМІ максимально штат співробітників досягав 450 тис. чоловік.

У Foxconn заявили, що «не коментує деталі роботи конкретних заводів», але підтвердили, що організують співробітників для відновлення виробництва. Щоб допомогти робітникам повернутися в виробничі центри організовують рейси поїздів, автобусів і літаків.

Компанія Foxconn займається виготовленням iPhone, iPad, MacBook, iPod, смартфонів для корпорацій Xiaomi і Huawei, фотокамер Canon, материнських плат для корпорації Intel, а також ігрових приставок PlayStation 3, PlayStation 4 і Xbox 360.

Нагадаємо, що на початку місяця Китай заборонив відновлювати роботу заводу Foxconn , який виробляє iPhone та Xiaomi.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X