Китайський сервіс таксі DiDi може запуститися в Україні - ЗМІ

4 лютого 2021, 15:41

Сервіс таксі DiDi може запуститися в Україні вже в 2021 році. За даними ЗМІ, сервіс почав набирати команду для запуску ще минулого року.

Китайський агрегатор таксі Didi готується запуститися в Україні в 2021 році. Про це пише видання AIN.UA, не уточнюючи джерело інформації.

За даними видання, точних термінів запуску сервісу в Україні немає. Відзначається, що з минулого року DiDi почав збирати команду для запуску сервісу в Україні.

Відео дня

На даний момент невідомо, чи буде DiDi заходити тільки з таксі, або підключить і інші сервіси, на зразок прокату велосипедів.

Відзначається, що для України DiDi стане четвертим великим сервісом таксі Uklon, Bolt і Uber, в якому у DiDi є частка.

У 2020 році сервіс запустився в РФ - китайська компанія оголосила про пошук водіїв восени минулого року. Далі DiDi планує вихід до країн Центрально-Східної Європи, а також пост-радянські країни.

Нагадаємо, що американський сервіс замовлення таксі Lyft відкрив вакансії в Києві. У компанії зареєстрована юрособа в Україні, але поки мова про запуск сервісу не йде - Lyft цікавлять українські розробники.

DiDi - китайський конгломерат, що надає транспортні послуги більш ніж 450 мільйонам користувачів в більш ніж 400 містах Китаю. Штаб-квартира компанії знаходиться в Пекіні. DiDi надає різні послуги, такі як: таксі, прокат приватних автомобілів, DiDi Шофер, DiDi Автобус, DiDi Тест Драйв, DiDi Оренда Авто, DiDi Мініавтобус, прокат велосипедів і т. Д.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X