Китайці зацікавились транспортуванням електроенергії в Україні

23 травня 2018, 08:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державне підприємство Укренерго і оператор енергосистеми Китаю компанія China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd підпишуть меморандум про взаєморозуміння в сфері розподілу електроенергії в Україні.

Представники китайської компанії провели в Києві підготовчу зустріч з чиновниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, передає прес-служба відомства.

Відео дня

Підписання документа має "надати імпульс" для прискорення початку проектів з розвитку інфраструктури електромереж, зазначила перший заступник міністра Тетяна Максимець.

"Це буде сприяти зміцненню енергетичної безпеки України та покращить функціонування стійкого і конкурентоспроможного енергетичного сектора нашої держави", - додала вона.

В ході переговорів сторони підтвердили наміри щодо взаємовигідного співробітництва в розвитку електроенергетичного комплексу України та Китаю.

Нагадаємо, минулого року Укренерго підписало угоду про приєднання України до енергетичної системи Європи.


Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.


China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd. (СЕТ) - дочірня компанія китайської державної State Grid Corporation of China (Державна електромережева корпорація Китаю) - китайської електромережної компанії, що є найбільшою в своїй галузі в світі.

На внутрішньому ринку Китаю State Grid є монополістом з транспортування та продажу електроенергії. Спеціалізується на будівництві і експлуатації електричних мереж, як в самому Китаї, так і за кордоном.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X