Китайці задумалися про виробництво електробусів в Україні

9 липня 2018, 20:32

Україна і Китай можуть налагодити спільне виробництво електробусів.

Про це заявили представники компанії Shanghai Aowei Technology Development Co., передає ЦТС.

"Ми приїхали не з метою продати вам електробуси, а хочемо впроваджувати наші технології спільно з місцевим виробником. Створити виробничу базу, як зробили ми у Білорусі", - сказав представник Shanghai Aowei Technology Development Co. Хуа Лі.

Відео дня

У китайській компанії заявили, що у них вже є успішний досвід з Білоруссю по створенню об'єднаної виробничої бази з виготовлення електробусів.

Китайські бізнесмени розглядають збірку електробусів на Чернігівському автозаводі (ЧАЗ). Відзначається, що поки що це був ознайомчий візит і найближчим часом повинні відбутися предметні переговори з ЧАЗ.

У свою чергу, мер Чернігова Владислав Атрошенко також заявив, про плани придбання нового комунального транспорту. "Ми готові сьогодні купувати орієнтовно 60 тролейбусів. Крім цього ще додатково купити електробуси на 30 пасажирських місць", - сказав він.


Shanghai Aowei Technology Development - заснована в 1998 році, є експортно-орієнтованим підприємством, що спеціалізується на розробленні, виробництві та продажу електричних двошарових конденсаторів та ультраконденсаторів. Їх використовують під час будівництва електромоторів та іншого електронного обладнання для електробусів. Експортує продукцію переважно до Азії.


ЧАЗ випускає автобуси різних модифікацій на шасі індійських ТАТА і Ashok Leyland, зокрема шкільні. Крім того, завод налагодив випуск тролейбусів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X