Китайці задумалися побудувати в Україні потужну вітроелектростанцію

11 липня 2018, 09:06

Провідна китайська енергетична компанія BJCEC спільно із міжнародними партнерами аналізує українське законодавство для встановлення потужної вітроелектростанції.

Відповідна зустріч відбулася в Держенергоефективності, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема керівник служби зустрівся із генеральним директором китайської компанії GBI Хао Чжанг (представляє інтереси BJCEC), власником проекту ЄвроУкр Вінд Девідом Льюісом, представниками компанії CNTIC та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Відео дня

"Сторони розглянули діючу в Україні систему "зелених" тарифів, прив’язаних до курсу євро, а також можливість укладати довгострокові договори на "чисту" електроенергію", - йдеться в повідомленні.

Також сторони обговорили нову концепцію стимулювання впровадження об’єктів відновлюваної електроенергетики через систему аукціонів.

"За результатами наради сторони домовилися продовжити співпрацю у рамках зазначеного та інших потенційних "зелених" проектів", - резюмували у Держенергоефективності.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК уклав договір з китайською China Machinery Engineering Company (CMEC) на будівництво в Україні сонячної електростанції потужністю 200 МВт.

Показати ще новини
Радіо NV
X