Китайці та американці інвестували 2 млрд грн в українські порти

3 лютого 2016, 12:58
В 2015 році агропромислові компанії Noble Agri (Китай) і Bunge (США) інвестували понад 2 млрд гривень на будівництво зернових терміналів у Миколаївському морському порту йдеться в звіті Кабміну

У минулому році китайська компанія вклала близько 500 млн гривень на будівництво зернового комплексу в тилу причалів №1 та №2. Американська компанія вклала близько 1,7 млрд гривень в будівництво зернового терміналу і маслоекстракційного заводу в тилу причалів №13 і №14.

Відео дня

Зерновий комплекс в Одеському морському порту будує транспортна компанія Бруклін-Київ. Вироблена потужність може досягати 4,5 млн тонн у рік, тим самим залучила кошти ЄБРР на суму 60 млн доларів.

Так само наголошується, що в минулому році Іллічівський морський торговельний порт і французька компанія Soufflet Negoce спеціалізується на поставках сільгосппродукції підписали меморандум на будівництво в одному з причалів терміналу. Планується інвестувати близько 100 млн доларів.

До 2018 року компанія ГПК Україна планує реалізувати проект на суму понад 5 млрд гривень з розширення контейнерного терміналу на Карантинному молі Одеського морського порту. Понад 3 млрд гривень вже освоєно на сьогоднішній день.

Раніше повідомлялося, що в Україні з'явиться новий термінал в Одеському порту Південний.

Показати ще новини
Радіо NV
X