Китайці почали днопоглибленні роботи в Чорноморському порту

8 серпня 2018, 19:34

Китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) приступила до днопоглиблення на морському підхідному каналі до порту Чорноморськ і в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Передбачається, що днопоглиблення створить умови для підходу великотоннажних суден з осадкою до 14,5 м типу Capesize, дедвейтом до 100 тис. тонн і контейнеровозів місткістю 8 тис. TEU до діючих та запланованих до реконструкції глибоководних причалів

Відео дня

Проект днопоглиблення передбачає не тільки поглиблення, а й розширення підхідного каналу. Після реконструкції його параметри будуть збільшені: довжина - до 1600 м, глибина - до 16 м. В свою чергу, днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману дозволить досягти глибини в його центральній частині до 15 м.

Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ складе близько 2 млн куб. м. На підхідному каналі буде піднято понад 500 тис. куб. м ґрунту, в акваторії - майже 1,5 млн куб. м. Орієнтовний термін проведення робіт за проектами від 2 до 5 місяців.

Вартість реалізації проектів - 404,1 млн грн без ПДВ. З них 87,1 млн грн без ПДВ буде направлено на днопоглиблення каналу, а 317 млн ​​грн без ПДВ - акваторії.

Нагадаємо, в квітні АМПУ і China Harbour Engineering company Ltd. підписали два контракти на проведення днопоглиблення в морському порту Чорноморськ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X