Китайці домовилися з найбільшим газодобувачем України про буріння свердловин

30 жовтня 2018, 08:50

Китайська компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering домовилася з державною газодобувної компанією Укргазвидобування про буріння свердловини за 776,9 млн грн.

Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські новини.

Так, Xinjiang Beiken Energy Engineering підписала договір з державної газодобувної компанією 29 жовтня по підсумками перемоги в лоті №6 тендера Укргазвидобування на закупівлю бурильних робіт із розбивкою на 7 лотів.

Відео дня

Очікувана вартість робіт становить більш ніж 1 млрд грн.

При цьому аукціон відбувся 9 лютого, а договори на виконання робіт за підсумками перемог в інших лотах були підписані в квітні, липні та серпні.

У зазначених торгах китайська компанія також перемогла в лоті №1 (запропонувавши найнижчу ціну в 393,5 млн грн), лоті №2 (751,8 млн грн), лоті №3 (723,8 млн грн), лоті №4 ( 673,5 млн грн), лоті №5 (765,65 млн грн).

В лоті №7 перемогла комнпанія Zhongman Petroleum and Natural Gas Group (Китай), запропонувавши на торгах ціну в 723,5 млн грн.


Укргазвидобування є найбільшою газодобувної компанією України, 100% акцій якої належать НАК Нафтогазу України. Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти. Згідно з постановою Кабміну, Укргазвидобування зобов'язана реалізовувати всі обсяги видобутого газу для потреб населення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X