Китайський телеком-гігант позичив Укртелекому $10 млн для розширення доступу до інтернету

23 березня 2018, 17:50

Один з великих гравців на ринку телекомунікаційних та інформаційних технологій – китайська компанія ZTE відкрила Укртелекому довгострокову лінію фінансування, перший етап якого передбачає підтримку спільних проектів на суму в розмірі $10 млн.

Про це повідомила прес-служба українського оператора стаціонарного зв’язку.

"Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури Укртелекому", - йдеться в повідомленні української компанії.

Відео дня

"Відтепер співпраця буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі Укртелекому", - зазначив директор ZTE Ukraine LLC Хуан Мінсі.

Кошти будуть доступі з червня 2018 року і використовуватимуться для проектів з терміном окупності не більше 5 років.


Корпорація ZTE була заснована в 1985 році в Китаї, місті Шеньчжень (Shenzhen). Компанія займається виробництвом пристроїв дротового і бездротового зв'язку, мобільних і фіксованих терміналів.


Укртелеком - монополіст на українському ринку фіксованого зв'язку. Також компанія є найбільшим в країні інтернет-провайдером. 2017 рік оператор завершив з чистим прибутком в 867 млн ​​грн, що на 46,7% більше, ніж за підсумками 2016 року. Проте чистий дохід оператора за рік збільшився лише на 1,7% - до 6,7 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X