Китайський технологічний гігант відкриє в Україні науково-дослідний центр

22 лютого 2017, 15:26
Китайська компанія Huawei до кінця 2017 року відкриє в Києві науково-дослідний центр

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За словами першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, Україна активно працює над розвитком цифровізації проектів, так як це дозволить істотно наростити ефективність кожної галузі та економіки в цілому.

Відео дня

У свою чергу президент Huawei по регіону Центральна Азія і Кавказ Лю Хонджюна (Liu Hongyun) відмітив значний потенціал України у сфері розвитку цифрових проектів і технологій.

За його словами, країна може здійснити цифровий стрибок у використанні digital можливостей. Але для цього треба провести нормативну базу у відповідність з міжнародними нормами, розвивати технології – якомога швидше запустити 4G.

"Компанія Huawei має значний досвід запровадження цифрових технологій і ми хочемо співпрацювати з Україною, бо тут великий потенціал. Це можуть бути хмарні рішення для медицини, електронного урядування, безпеки міст, ЖКГ (проекти Розумний дім) та інших", - зазначив Лю Хонджюн.


Huawei - працює в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах світу. У компанії - 16 дослідних центрів по всьому світу. На українському ринку Huawei майже 20 років. Постачає устаткування для будівництва мереж стільникового зв'язку різних стандартів для усіх мобільних операторів країни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X