Китайський мобільний гігант виходить на ринок України

10 листопада 2016, 16:42
Китайська компанія ZTE, один з найбільших в світі виробників мобільної електроніки оголосила про початок офіційних продажів своїх смартфонів на українському ринку

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Починаючи з осені 2016 року, покупцям доступні відразу 12 моделей смартфонів ZTE – від апаратів початкового рівня до топ-гаджетів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Топові пристрої відрізняються інноваційними функціями – наприклад, смартфони Axon з дизайном, розробленим студією Designworks, яка ходить в групу BMW, а працюючи над створенням Axon 7 і Axon 7 mini, фахівці ZTE консультувалися з професорами пекінської Музичної консерваторії Китаю.

Смартфони ZTE будуть доступні за ціною від 1 400 грн за моделі початкового рівня до 16 000 грн за топ-версію Axon 7.

ZTE зазначає, що знаходиться на 6-му місці в світі серед глобальних виробників смартфонів. В першому кварталі 2016 року компанія зайняла 5-е місце за обсягом поставок смартфонів в Європу.

"ZTE дуже рада виходу на один з найбільш перспективних ринків Східної Європи – в Україну. [...] Наші амбітні плани, підкріплені якісними пристроями, дозволять нам швидко стати популярними і впізнаваними в Україні, а користувачі отримають ще одну альтернативу серед величезної кількості смартфонів", - цитують слова генерального директора ZTE Device Group в Росії і СНД Олександра Цая.

Компанія зазначає, що виробляє не тільки пристрої для спілкування – в портфоліо корпорації є рішення для розумного будинку, розумного мегаполісу, а також розробки технології 5G.

"Ми впевнені, що в Україні у нас вийде зайняти лідируючі позиції: ми маємо намір увійти в топ-5 виробників смартфонів, які офіційно присутні на нашому ринку", - додав директор з продажу мобільних пристроїв в Україні Максим Донич.


Корпорація ZTE була заснована в 1985 році в Китаї, місті Шеньчжень (Shenzhen). Компанія займається виробництвом пристроїв дротового і бездротового зв'язку, мобільних і фіксованих терміналів.

Показати ще новини
Радіо NV
X