Китайський гігант має намір купити Fiat Chrysler — Reuters

21 серпня 2017, 13:35
Провідний китайський виробник пікапів і позашляховиків Great Wall зацікавлений у купівлі підрозділу з виробництва позашляховиків Jeep, який входить до складу Fiat Chrysler Automobiles (FCA)

Про це з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією, повідомляє Reuters .

Керівництво китайської компанії зробило запит про зустріч із представниками італійсько-американської FCA, щоб зробити пропозицію про купівлю всієї або частини італійсько-американської автомобільної групи.

Відео дня

Раніше повідомлялося про те, що Great Wall зацікавлений у викупі у FCA підрозділу з виробництва позашляховиків Jeep. Президент Great Wall Ван Фенін підтвердила, що компанія зв'язалася з Fiat Chrysler, щоб почати переговори.

Минулого тижня представники Fiat Chrysler заявили про намір приєднатись до альянсу, очолюваного BMW, для розроблення автомобілів із самообслуговуванням, який працює над безпілотним таксі для швидкого виклику й оплати через смартфон.

Нагадаємо, Great Wall - велика приватна автомобілебудівна компанія в Китаї. До складу холдингу входять чотири підприємства з випуску автомобілів і 20 дочірніх компаній, що випускають автомобільні компоненти. Загальна кількість працівників - більше 10 000 осіб. З 1998 року Great Wall посідає перше місце за обсягами продажів пікапів у Китаї.

Показати ще новини
Радіо NV
X