Китайська компанія зацікавилася українською енергетикою

23 червня 2017, 12:01
Китайська компанія Harbin International Electric, що займається постачанням енергообладнання по всьому світу, зацікавлена в участі в конкурсі з приватизації підприємств енергетичної галузі України

Про це повідомила прес-служба Фонду держмайна України.

Як зазначається, 22 червня відбулася зустріч голови ФДМ Дмитра Парфененка і заступника голови ФДМ Юрія Нікітіна з представниками компанії Harbin International Electric.

Відео дня

В ході зустрічі сторони обговорили питання майбутньої приватизації підприємств енергетичної галузі.

Представники китайської компанії висловили свою зацікавленість українськими енергетичними об'єктами і заявили про плани щодо участі в їх приватизації.

Зі свого боку ФДМ зацікавлений в широкому колу потенційних інвесторів українських підприємств і відкритий до співпраці з усіма компаніями, які проявляють інтерес до них, і в розвитку міжнародного співробітництва.

Harbin Electric International була створена в 1983 році і є провідним китайським підприємством, що виконує генерального підряду на великі роботи в галузі енергетики та експорту комплектного енергообладнання, а також приймає замовлення на будівництво великих споруд електропередач і надає електростанціям професійне сервісне обслуговування.

Нагадаємо, що на початку цього місяця ФДМ і китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) уклали договір купівлі-продажу 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X