Китайська компанія хоче побудувати в Україні вітряну електростанцію за $500 млн

25 вересня 2017, 11:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Tebian Electric Apparatus (TBEA, Китай) має намір побудувати вітряну електростанцію (ВЕС) потужністю 500 МВт і вартістю $500 млн в Миколаївській області до 2020 року

Про це повідомила Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ).

Згідно з повідомленням, 22 вересня відбулася зустріч голови ДАБІ Олексія Кудрявцева з регіональним директором TBEA Томмі Тенгменгом, в ході якої компанія повідомила про наміри реалізувати масштабний інвестиційний проект, а саме будівництво найбільшої ВЕС в Східній Європі.

Відео дня

"Будівництво ВЕС компанією ТВЕА відноситься до об'єктів значного класу наслідків (відповідальності), а господарська діяльність з реалізації подібних будівельних проектів підлягає обов'язковому ліцензуванню в Україні. Для того, щоб зробити все в рамках закону і в певні інвестором терміни, іноземний замовник звернувся за допомогою до ДАБІ", - йдеться в повідомленні інспекції.

Китайська компанія планує на 2019 рік запуск ВЕС на території Миколаївської області потужністю 500 МВт, а розмір інвестицій досягне $500 млн.

За результатами заходу, вирішено створити план співпраці між TBEA і ДАБІ, що дозволить замовнику швидко і в повному обсязі оформити всі необхідні дозвільні документи.

Нагадаємо, що американці планують виділити $400 млн на проект будівництва вітряних електростанцій в Запорізькій області.


TBEA International Ltd є виробником сучасного обладнання в сфері енергетики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X