Китайська компанія допоможе із будівництвом нового мосту через Дніпро

22 березня 2017, 08:07
Укравтодор підписав меморандум про співробітництво з китайською компанією China road and bridge corporation, який передбачає допомогу із проектуванням і фінансуванням проекту нової автомобільної дороги через Дніпро

Про це повідомляється Укравтодор.

Йдеться про дорогу М-22//Е-584 Полтава – Олександрія на ділянці об`їзду м. Кременчук з мостовим переходом через річку Дніпро.

Відео дня

З української сторони Меморандум підписали керівник Укравтодору Славомір Новак, а з китайської - віце-президент Державної корпорації China road and bridge corporation Ду Фей.

Наразі єдиний міст через Дніпро має лише дві смуги руху для автомобільного транспорту. Його відкрили ще в 1949, а його опори збудували в 1872.

Окрім міського сполучення, через цей міст проходить дві важливі автомобільні дороги державного значення: національна Н-08 Бориспіль – Кременчук – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь та міжнародна М-22 Полтава – Олександрія, яка є частиною європейського коридору Е-584 Полтава – Кишинів – Слободзея (Румунія) та частиною 9-го панєвропейського транспортного коридору.

"Місто Кременчук є важливим індустріальним центром країни, який щороку генерує майже 4% доходів державного бюджету України.Транспортне сполучення через Дніпро наразі є незручним, адже єдиний міст знаходиться в центрі міста. Щодня в середньому через нього проїжджає понад 10 тисяч транзитних автомобілів, більшість з яких – вантажівки", - зауважив керівник Укравтодору Славомір Новак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X