Китай хоче заборонити двигуни внутрішнього згоряння

11 вересня 2017, 12:19
Китай слідом за багатьма іншими країнами хоче заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

Про це заявив заступник міністра промисловості та інформаційних технологій Китаю Сінь Гобіно, пише Коммерсант.

Влада країни вже працює над тим, щоб встановити конкретні терміни, до яких виробництво і продаж автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами будуть припинені.

Відео дня

За словами Синя, цей крок буде мати велике значення для навколишнього середовища і автомобільної промисловості Китаю і спонукає автовиробників активніше розвивати електромобілі.

Китай є світовим лідером з виробництва та продажу автомобілів. За даними Міжнародної організації автовиробників, у 2016 році в країні було вироблено 28 млн автомобілів, тобто близько 30% від усього світового виробництва (94 млн).

Відзначимо, що Китай далеко не перша країна, яка замислюється про заборону автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. У липні Франція і Великобританія оголосили про те, що вони збираються заборонити продаж таких автомобілів з 2040 року. Відомо, що багато інших країн, в тому числі Німеччина, Норвегія, Нідерланди, також розглядають можливість подібної заборони.

Нагадаємо, що автовиробник Volvo раніше повідомляв, що всі легкові автомобілі будуть оснащуватися електродвигунами або гібридними моторами, починаючи з 2019 року.

Крім того, німецька Porsche, яка входить до концерну Volkswagen, може в найближчому майбутньому відмовитися від виробництва машин з дизельними двигунами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X