Китай дозволив рейси з України на тропічний курорт Хайнань

25 вересня 2018, 19:13

Китай погодився внести міста Хайкоу і Санья на тропічному острові Хайнань, розташованому на одній широті з Гаваями, в список пунктів, куди можливе виконання регулярних рейсів з України.

Відповідне рішення китайська сторона підтвердила листом від 4 вересня у відповідь на пропозицію Державіаслужби України, спрямовану в липні в Громадянську авіаційну адміністрацію Китаю, повідомили у Державіаслужбі України.

Відео дня

У листі наголошується, що призначені авіаперевізники можуть виконувати необмежену кількість рейсів на острів Хайнань, користуючись правом 3 і 4 свободи повітря - воно передбачає можливість перевезення пасажирів і вантажів з України в Китай і в зворотному напрямку.

Домовленості про повітряне сполучення між Україною і Китаєм дозволяють авіакомпаніям кожної зі сторін здійснювати сумарно до 14 рейсів на тиждень в Пекін, Шанхай і Гуанчжоу, але не більше 7 рейсів на тиждень з кожного напряму.

Зараз заявки на отримання прав на регулярні польоти з Києва в Хайкоу і Санью подали відразу три українські авіакомпанії: МАУ, Azur Air Ukraine і SkyUp. Їх комісія Державіаслужби України розгляне на засіданні, яке відбудеться 26 вересня.

В даний час регулярні рейси в Китай виконує тільки МАУ. Авіакомпанія літає між Києвом і Пекіном.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X