Київ розірвав договір про будівництво Wi-Fi в метро

13 лютого 2018, 11:10

З 1 лютого 2018 року Київська міська державна адміністрація (КМДА) розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi у Київському метрополітені в 2014 році.

Про це йдеться в оголошенні КМДА в газеті Хрещатик, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Відповідно до рішення 19 грудня 2017 року постійно діючої конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва... з 1 лютого 2018 року фактично припинений інвестиційний договір від 2 грудня 2014 року Про будівництво WiFi-мережі в Київському метрополітені...", - йдеться в оголошенні.

Відео дня

Зазначений договір було укладено між Київським метрополітеном, компанією Москито Мобайл і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу КМДА.

Нагадаємо, що в грудні 2014 року КМДА і Фідомобайл (надає послуги під брендом Mosquito Mobile) підписали договір про будівництво мережі WiFi в Київському метрополітені.

Восени 2017 року стало відомо, що проект з будівництва мережі швидкісного Wi-Fi в київському метро заморожено.

Причиною стало те, що акціонер припинив фінансування. Нагадаємо, власник Mosquito - Олександр Адаріч, співвласник визнаного неплатоспроможним Фідобанку.

Про запуск Wi-Fi на перших станціях київської підземки два роки тому урочисто оголосив мер столиці Віталій Кличко. Проект Mosquito Mobile переміг у міському конкурсі ще у 2014 році. Крім швидкісного інтернету, його завданням було забезпечення відеоспостереження в метро.

Передбачалося, що мережа на всіх станціях запрацює до кінця 2016 року. Але цього так і не сталося. У 2016 році Mosquito пробував заробляти на рекламі перед підключенням до мережі. У 2017 році реклама зникла.

На початку січня 2018 генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк заявив, що за останній рік Mosquito перестала займатися розширенням мережі WiFi в столичному метро через фінансові проблеми.

Показати ще новини
Радіо NV
X