Київстар змінить тарифи на дзвінки абонентам фіксованого зв'язку

14 березня 2017, 17:58
1249
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Київстар найближчим часом оголосить нові тарифи на дзвінки абонентам фіксованого зв'язку

Український оператор мобільного зв'язку Київстар, у відповідь на рекомендації Антимонопольного комітету України (АМКУ) про зниження тарифів на дзвінки абонентам фіксованого зв'язку, найближчим часом оголосить нові тарифні плани для дзвінків на міські номери, які будуть прирівняні до тарифів дзвінків на мережі інших операторів

Про це в ході відкритого засідання АМКУ повідомила державний уповноважений комітету Марія Процишен, передає Інтерфакс-Україна.

"Ситуація була непростою, оскільки оператору були надані відповідні рекомендації. Він виконав їх так, як вважав за потрібне. Антимонопольний комітет визнав таке виконання неналежним і порушив у зв'язку з цим справу. На сьогодні Київстар повідомив АМКУ про намір запровадити тарифні плани, які будуть прирівнювати плату за дзвінки на фіксований зв'язок до дзвінків на мережі інших мобільних операторів. Нам був наданий робочий варіант цих тарифів і, на мою думку, їх можна вважати виконанням рекомендацій", - сказала вона.

За словами Процишен, коли ці тарифи будуть впроваджені та оприлюднені на сайті оператора, АМКУ прийме рішення про виконання або невиконання своїх рекомендацій.

Нагадаємо, що Київстар у відповідь на рекомендації АМКУ запропонував клієнтам три нових пакети 30, 10 і 5 хвилин дзвінків на міські номери за 10,63 грн, 5 грн та 3 грн відповідно.

Раніше АМКУ повідомляв, що частка компанії Київстар на ринку послуг зі здійснення абонентами мережі вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку України перевищує 35% і компанія не змогла довести, що відчуває на цьому ринку значну конкуренцію.

АМКУ також зазначив, що тарифи на відповідну послугу у інших компаній-операторів значно нижче, ніж тарифи Київстару в 1,5-1,75 грн за хвилину. Зокрема, тарифи ТОВ Лайфселл становлять до 0,60 грн/хв (з ПДВ та збором до Пенсійного фонду), а тариф Прат МТС Україна – 0,50 грн (з ПДВ та збором до Пенсійного фонду).

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Авто

Вчора, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.
Lifestyle

Вчора, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі

Головне

Геополітика

Вчора, 12:00

article_img
У Держдепі вважають "план Сайдіка" щодо Донбасу нереалістичним
Країни

Вчора, 05:27

article_img
Конгрес США ініціював розслідування законності введення Трампом надзвичайного стану заради "мексиканської стіни"
Геополітика

Вчора, 18:55

article_img
Данія ініціює в ЄС переговори про додаткові санкції проти РФ