Київстар запустив послугу Mobile ID на всій території України

20 грудня 2018, 17:08
4024
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Київстар запустив послугу Mobile ID на всій території України - фото

Фото: Pexels / pixabay.com

Щоб скористатися послугою Mobile ID, потрібно отримати спеціальну sim-карту

Оператор мобільного зв'язку Київстар спільно з спільно з державним підприємством Національні інформаційні системи Міністерства юстиції запустили послугу мобільної ідентифікації та електронного цифрового підпису Mobile ID на всій території України.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на заяву директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євгена Кражана під час прес-конференції.

22 точки видачі sim-карт Mobile ID і сертифікатів від АЦСК (акредитований центр сертифікації ключів) органів юстиції вже розпочали роботу в 11 українських містах, зазначив Кражан.

Карти Mobile ID зможуть отримати фізичні особи-підприємці, контрактні абоненти та корпоративні клієнти Київстару з будь-якого населеного пункту України.

"Всі основні гравці ринку також запускають цю технологію в тестовому режимі. ... Компанія Київстар перша підійшла системно до вирішення цього питання. Україна тепер входить у першу двадцятку або тридцятку країн, які впроваджують послугу мобільної ідентифікації", - зазначив Кражан.

Водночас заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов зазначив, що запуск Mobile ID - частина шляху з інтеграції в цифровий ринок Європейського Союзу.

"Наступний потенційний крок - це інтеграція нашого ринку довірчих послуг в ринок ЄС, що є пріоритетом для нашої країни. Це можливість ідентифікації всіх процедур в Україні з країнами Європи для того, щоб мати можливість в разі потреби отримувати послуги в ЄС", - заявив він.

Нагадаємо, Київстар почав тестувати Mobile ID у грудні 2017 року.

Vodafone запустив власну систему мобільної ідентифікації Mobile ID для бізнес-клієнтів у серпні 2018 року.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua