Київстар запустив послугу Mobile ID на всій території України

20 грудня 2018, 17:08

Оператор мобільного зв'язку Київстар спільно з спільно з державним підприємством Національні інформаційні системи Міністерства юстиції запустили послугу мобільної ідентифікації та електронного цифрового підпису Mobile ID на всій території України.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на заяву директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євгена Кражана під час прес-конференції.

22 точки видачі sim-карт Mobile ID і сертифікатів від АЦСК (акредитований центр сертифікації ключів) органів юстиції вже розпочали роботу в 11 українських містах, зазначив Кражан.

Відео дня

Карти Mobile ID зможуть отримати фізичні особи-підприємці, контрактні абоненти та корпоративні клієнти Київстару з будь-якого населеного пункту України.

"Всі основні гравці ринку також запускають цю технологію в тестовому режимі. ... Компанія Київстар перша підійшла системно до вирішення цього питання. Україна тепер входить у першу двадцятку або тридцятку країн, які впроваджують послугу мобільної ідентифікації", - зазначив Кражан.

Водночас заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов зазначив, що запуск Mobile ID - частина шляху з інтеграції в цифровий ринок Європейського Союзу.

"Наступний потенційний крок - це інтеграція нашого ринку довірчих послуг в ринок ЄС, що є пріоритетом для нашої країни. Це можливість ідентифікації всіх процедур в Україні з країнами Європи для того, щоб мати можливість в разі потреби отримувати послуги в ЄС", - заявив він.

Нагадаємо, Київстар почав тестувати Mobile ID у грудні 2017 року.

Vodafone запустив власну систему мобільної ідентифікації Mobile ID для бізнес-клієнтів у серпні 2018 року.

Показати ще новини
X