Київстар закриває низку застарілих тарифних планів

15 лютого 2019, 17:39

Оператор мобільного зв'язку Київстар в період з 21 лютого по 15 квітня припиняє дію низки застарілих національних і регіональних тарифних планів для абонентів передплаченої форми обслуговування.

У прес-службі оператора уточнили, що абоненти застарілих тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів в SMS-повідомленні, при дзвінках на короткий номер 446, а також на сторінках з умовами їх тарифних планів в розділі Архів тарифів.

Відео дня

"Кожному абоненту буде запропоновано альтернативний тарифний план з діючої лінійки з поліпшеними умовами і великим обсягом послуг. У діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайт мобільного інтернету, більше додаткових послуг", - йдеться в повідомленні.

У абонентів буде можливість ознайомитися з запропонованим пакетом послуг і, якщо він їм не підійде, вони зможуть вибрати будь-який актуальний тарифний план і перейти на нові умови обслуговування.

Якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться  у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований тариф.

Після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

При автоматичній заміні тарифного плану, у разі якщо абонент раніше отримував повний пакет послуг за умовами попереднього тарифу, він отримає повний обсяг послуг за новим тарифом. Дата наступної оплати залишиться без змін.

У Київстарі додали, що оскільки діючі тарифні плани включають великий обсяг мегабайтів для користування послугою мобільного інтернету, попит на замовлення додаткових платних мегабайтів падає.

Тому з 22 лютого припиняють свою дію такі інтернет-пакети: Пошук, Спілкування, Розваги, Безлімітний Інтернет, Інтернет 1000, Вільний Інтернет.

Показати ще новини
Радіо NV
X