Київстар ввів нові коди для перевірки готовності до 4G

12 грудня 2017, 08:19
Оператор мобільного зв'язку Київстар ввів нові USSD-коди, за допомогою яких його абоненти можуть перевірити, чи підтримують їх смартфони і SIM-карти стандарт 4G/LTE

Про це повідомляє itc.ua.

Для того, щоб перевірити, чи буде працювати SIM-карта у мережі 4G - треба набрати код * 245 * 4 #виклик. Крім того, для того, щоб дізнатися, чи підтримує телефон 4G-мережі - треба набрати код * 245 * 5 #виклик.

Відео дня

У також компанії зазначили, що зараз у мережі Київстар зареєстровано 40% смартфонів з підтримкою 4G/LTE.

Нагадаємо, що НКРЗІ заявляла про намір у четвертому кварталі 2017 року провести конкурси на видачу ліцензій у діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц для надання послуг мобільного зв'язку у стандарті 4G за стартовою ціною відповідно близько 4 млрд грн і близько 2,3 млрд грн.

Глава НКРЗІ Олександр Животовський говорив, що під час доопрацювання документів вдалося знайти схему, яка буде гарантувати безперервність надання послуг зв'язку з трьома основними мобільними операторами, що вже працюють, і узгодити її з Міністерством юстиції.

Оператори раніше заявляли, що умовою їх участі у конкурсі на 4G є гарантія збереження за ними частот у діапазоні 1800 МГц, від яких їм для проведення конкурсу тимчасово доведеться відмовитися.

У серпні Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G.

У листопаді НКРЗІ призначила перший в Україні тендер на отримання ліцензій для впровадження зв'язку нового покоління 4G на 23 січня 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X