Київстар випустив автосигналізацію

1 лютого 2018, 12:44

Найбільший мобільний оператор України – компанія Київстар запустила автотрекінг – сигналізацію, яка дозволяє контролювати стан та місцезнаходження авто за допомогою програми на смартфоні і двох датчиків.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Так, в автомобіль поміщається автоінформер, який підключається до електромережі авто, і автомаяк, який ховається в автомобілі. На смартфон встановлюється додаток, після чого автомобіль знаходиться під наглядом.

Відео дня

Автовласники будуть отримувати повідомлення про удар автомобіля, відключення сигналізації, переміщенні транспортного засобу або включенні запалення.

Щомісячна абонплата за повний пакет автотрекінг складе 100 грн, за Автомаяк - 35 грн, за Автоінформер - 65 грн. Вартість повної послуги автотрекінг (набір з двох пристроїв) складе 3699 грн, вартість Автомаяка і Автоінформера поштучно - 1999 грн.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня 2017 року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.


Нагадаємо, що 15 грудня 2017 року АМКУ оштрафував мобільного оператора Київстар на 21,3 млн грн за недобросовісну конкуренцію.

Крім того, наприкінці листопада минулого року Комітет оштрафував Київстар на 54,4 тис. грн за неподання інформації комітету.

При цьому сам оператор заявив, що АМКУ питав у нього інформацію, що стосується телефонних переговорів одного з суб'єктів господарювання, і пообіцяв оскаржити рішення комітету.

4 січня 2018 роки 30 працівників податкової поліції провели обшук в офісі компанії.

У ДФС пояснили це розслідуванням несплати компанією близько 2,4 млрд грн податків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X