Київстар сплатив багатомільйонний штраф у справі про посекундну тарифікацію

7 серпня 2018, 19:29

Найбільший мобільний оператор в Україні - Київстар 27 липня сплатив до державного бюджету штраф у розмірі 21,3 млн грн у справі про посекундну тарифікацію.

Про це повідомив глава Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, що АМКУ ще 14 грудня 2017 року ухвалив рішення накласти штраф на Київстар.

Відео дня

"Оператор у своїй комунікації про умови тарифікації використовував три типи тверджень, в двох з яких зазначалося, що тарифікація "посекундна". За фактом це твердження хибне - вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови", - заявляли тоді в АМКУ.

Київстар звернувся в суд і на початку березня було відкрито справу. Невиконання виплати штрафу призводить до нарахування пені в розмірі 1,5% за кожен день прострочення у від суми штрафу. (або 319, 6 тис грнна день). Суд розпорядився заморозити санкцію до рішення суду по суті спору.

У прес-службі Київстар відзначили, що врахували рекомендації АМКУ і своєчасно вжили заходів, щоб зробити комунікацію більш зрозумілою для клієнтів.

"Водночас з метою підтвердження правомірності рішення АМКУ Київстар звернувся до суду з відповідним позовом. Рішення про подальше оскарження буде прийнято компанією після отримання повного тексту рішення суду", - відзначили в компанії.

Вкінці липня цього року Київстар програв справу про посекундну тарифікацію і був оштрафований на 21,3 млн грн.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня 2017 року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 збільшилася на 10,8% порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X