Київстар шукає стартапи: завершується прийом заявок на Телеком-Акселератор 2.0

13 червня 2017, 11:57
Новини компаній

Учасники акселераційної програми пройдуть 3-місячний курс інтенсивного навчання в експертів телеком і стартап-галузі

Найбільш перспективні і цікаві стартапи матимуть змогу комерційного запуску проектів спільно з Київстар.

Проект Телеком-акселератор 2.0 від Київстар і Radar Tech підтримує та розвиває молодих підприємців, які в майбутньому можуть стати інноваційними партнерами національного телеком-оператора.

Відео дня

«Є 3 причини, чому стартапам буде цікаво взяти участь у другому наборі Телеком-Акселератора, - говорить радник президента Київстар з цифрових та інформаційних технологій Олексій Мась. - По-перше, це люди. У нас дуже цікаві ментори, серед яких, скажімо, Макс Бахматов, Макс Яковер, Альона Калібаба, супер-професіонали з Київстар - ми даємо можливість командам поспілкуватися з однодумцями. По-друге, user experience. Завжди цікаво випробувати проект на користувачах, так би мовити, «в полях». Акселератор спрямований на отримання саме такого досвіду. По-третє, масштабування бізнесу. Ви отримаєте «розкрутку» вашої ідеї ресурсами як самого Телеком-Акселератора, так і компанії «Київстар», що допоможе вашому проекту вийти на новий рівень».
Четверо випускників першого акселератора отримали пропозицію про комерційну співпрацю з Київстар. Команди Nravo Kids і Virbox вже підписали контракти з оператором, ще два стартапи - Gravitec і inCust - знаходяться на фінальній стадії переговорів.

Подати заявку на участь в Телеком-акселератор 2.0 потрібно до 18 червня на сайті: http://radartech.com.ua/telecom/.

Показати ще новини
Радіо NV
X