Київстар подав ще одну заявку на участь у 4G-тендері

26 січня 2018, 15:28

Оператор мобільного зв'язку компанія Київстар подала заявку у Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), на участь у тендері на надання ліцензій на 4G-зв'язок (стандарт LTE) у діапазоні 1800 МГц.

Про це написав президент оператора мобільного зв'язку компанії Київстар Петро Чернишов на своїй Facebook-сторінці.

Він також додав, що незадоволений розподілом частот по лотах.

Відео дня

"Спочатку, телеком-оператори наполягали на тому, щоб три додаткових лоти по 5 МГц, які "вивільняються" в результаті рефармінг, були розташовані поруч з основними лотами або були розподілені за принципом generic lots. Він дозволяє не прив'язувати лоти до конкретних частот, а переможцю по окремому лоту приєднувати його до своєї основної смуги частот, отримуючи безперервний спектр. Регулятор "перетасував" лоти з радіочастотами. Але ми будемо брати участь і боротися в другому аукціоні", - написав він.

Чернишов також зазначив, що компанія отримала дозвіл на участь у тендері на надання ліцензій у діапазоні 2600 МГц.

Нагадаємо, 21 грудня стало відомо, що аукціон з продажу ліцензій на 4G у діапазоні 1800 МГц розпочнеться 26 лютого 2018 року.

Прийом заявок від бажаючих взяти участь в тендері НКРЗІ буде проводити з 26 грудня 2017 до 26 січня 2018 року.

Також ЗМІ повідомляли, що українські мобільні оператори можуть отримати компенсацію за частоти, якщо вони за підсумками конкурсу зменшать діапазони частот в 1800 МГц.

22 січня також стало відомо, що Vodafone-Україна, lifecell і Київстар подали заявки на шість лотів по 10 МГц, за сьомий лот шириною в 20МГц спектра боротимуться тільки Vodafone-Україна і lifecell.

Показати ще новини
Радіо НВ
X