Київстар подав документи для виходу на фінансовий ринок

9 листопада 2017, 16:35
1079
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: pixabay/JESHOOTS

Розплатитися за товари можна буде відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону

Компанія Київстар подала до Національного банку України (НБУ) документи для отримання статусу "оператора платіжної інфраструктури" дочірньої компанії Старманія

Про це повідомив президент компанії Петро Чернишов на своїй Facebook-сторінці.

"Це означає, що, якщо клієнт буде використовувати гроші з мобільного рахунку на покупку квитків або квітів, вони не будуть обкладатися митом у пенсійний фонд", - повідомив Чернишов.

За його ловами, жителям сіл не потрібно буде шукати банківські відділення, щоб купити щось по безналу - досить просто поповнити рахунок. Він також додав, що жителям міст можна буде платити за товари, просто відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону.

Крім того, Чернишов нагадав, що влітку Кабмін зробив перший крок для появи в Україні ринку мобільних платежів, прийнявши кілька постанов, які дозволяють повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів і використовувати їх для проведення платежів.

Нагадаємо, що у червні 2016 року компанія Старманія, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті.

Старманія планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переводити гроші прямо з мобільного рахунку.

Оператор анонсував вихід на ринок фінансових послуг спочатку до кінця 2016 року, потім - на початку 2017 року. Передбачалося, що цей вихід буде здійснюватися поетапно: на першому етапі - перекази коштів населення і платежі на користь третіх осіб.

Однак, пізніше Київстар зіткнувся з низкою перешкод при запуску фінансових послуг.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня цього року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 11:39

article_img
Джокер, офіцерська кісточка та інші офіційні особи. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Євробачення

Сьогодні, 09:20

article_img
KAZKA в зоні ризику. Відео всіх виступів і думки журі у другому півфіналі нацвідбору на Євробачення 2019
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення