Київстар подав документи для виходу на фінансовий ринок

9 листопада 2017, 16:35
Компанія Київстар подала до Національного банку України (НБУ) документи для отримання статусу "оператора платіжної інфраструктури" дочірньої компанії Старманія

Про це повідомив президент компанії Петро Чернишов на своїй Facebook-сторінці.

"Це означає, що, якщо клієнт буде використовувати гроші з мобільного рахунку на покупку квитків або квітів, вони не будуть обкладатися митом у пенсійний фонд", - повідомив Чернишов.

Відео дня

За його ловами, жителям сіл не потрібно буде шукати банківські відділення, щоб купити щось по безналу - досить просто поповнити рахунок. Він також додав, що жителям міст можна буде платити за товари, просто відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону.

Крім того, Чернишов нагадав, що влітку Кабмін зробив перший крок для появи в Україні ринку мобільних платежів, прийнявши кілька постанов, які дозволяють повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів і використовувати їх для проведення платежів.

Нагадаємо, що у червні 2016 року компанія Старманія, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті.

Старманія планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переводити гроші прямо з мобільного рахунку.

Оператор анонсував вихід на ринок фінансових послуг спочатку до кінця 2016 року, потім - на початку 2017 року. Передбачалося, що цей вихід буде здійснюватися поетапно: на першому етапі - перекази коштів населення і платежі на користь третіх осіб.

Однак, пізніше Київстар зіткнувся з низкою перешкод при запуску фінансових послуг.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня цього року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Показати ще новини
Радіо NV
X