Київстар і Vodafone запускають 3G в Запоріжжі

10 листопада 2016, 15:44
Оператори мобільного зв'язку Vodafone і Київстар готуються до довгоочікуваного запуску зв'язку третього покоління в Запоріжжі

Vodafone приступив до фінального етапу підготовки мережі у Запоріжжі до 3G, повідомляє прес-служба компанії.

"У листопаді, у разі отримання необхідної дозвільної документації, у Запоріжжі з'явиться покриття 3G від Vodafone", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що найближчим часом все обладнання, яке забезпечує мобільний зв'язок в місті, буде замінено на новітні елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників. По завершенню модернізації, клієнти Vodafone в Запоріжжі зможуть користуватися поліпшеною якістю передачі голосу та даних, так як компанія обслуговує в 3G не тільки інтернет-трафік, але і дзвінки.

При цьому в Vodafone попередили про тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку під час перемикання обладнання та налаштування мережі.

У Київстарі також пораділи впровадження 3G в Запоріжжі. Президент компанії Петро Чернишов написав на своїй Facebook-сторінці, що Київстар незабаром запустить у місті інтернет третього покоління.

"Нарешті диво сталося", - повідомив він.

При цьому, за словами Чернишова, Київстар вже давно модернізував в Запоріжжі мережу і встановив обладнання, яке підтримує стандарти зв'язку 3G і 4G, але військові не давали дозвіл на запуск.

Втім, він також уточнив, що 12 базових станцій поки залишаються на 2G, тому зв'язок третього покоління поки не буде доступний по всьому місту.

"Дуже прикро, адже частина з них у центрі. А все чому? Та просто тому, що генеральний директор Міських теплових мереж Запоріжжя не пускає технічних фахівців Kyivstar на свої об'єкти. І наших конкурентів також. Він вимагає радикально підвищити орендну плату. А чому? Адже нова станція не займає місця більше ніж стара! Просто – жадібність", - пише Чернишов.

У компанії Vodafone НВ Бізнес розповіли, що складнощі з доступом на деякі базові станції є. При цьому пообіцяли, що будуть намагатися вирішити їх ще до отримання офіційного дозволу.

Показати ще новини
Радіо NV
X