Київстар блокує прийом SMS – lifecell

22 червня 2017, 11:53
Один з найбільших мобільних операторів компанія lifecell інформує про проблему мережі мобільного оператора компанії Київстар з прийомом SMS, успішно відправлених з мережі lifecell

Про це повідомила прес-служба lifecell.

"Відповідно до повідомлення технічних фахівців ПАТ Київстар:"... в мережі Київстар незаплановано частково призупинено надання послуг прийому текстових повідомлень ". У зв'язку з цим спостерігається проблема з отриманням текстових повідомлень, успішно відправлених з мережі lifecell, абонентами, які обслуговуються в мережі Київстар ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

З огляду на неодноразові технічні проблеми мережі оператора Київстар з прийомом коротких SMS, які, на жаль, мали місце останнім часом, компанія lifecell просить своїх абонентів в ситуаціях, що вимагають термінового зв'язку з абонентами Київстар за допомогою SMS, користуватися альтернативними сервісами lifecell: доступними голосовими сервісами.

"Обладнання lifecell працює в штатному режимі, проблем з відправкою і прийомом SMS-повідомлень на мережі і з мереж інших операторів не спостерігається", - зазначив оператор.

У прес-службі lifecell НВ Бізнес повідомили, що станом на 10:00 за Києвом проблеми з прийомом текстових повідомлень у Київстару зберігалися.

Прес-служба Київстар поки не відповіла на запит НВ Бізнес.


Компанія Астеліт (бренд lifecell) після ребрендингу змінила свою юридичну назву на "лайфселл" для зручності ідентифікації оператора. Раніше Астеліт змінив бренд life:) на lifecell.

Оператор входить в трійку найбільших українських операторів стільникового зв'язку.

У 2015 році компанія Turkcell завершила викуп 44,96% акцій Euroasia Telecommunications Holding (Нідерланди), яка володіла оператором мобільного зв'язку Астеліт (бренд lifecell), у компанії System Capital Management.

Показати ще новини
Радіо NV
X