У Київстарі заявили про намір пожертвувати технологією 3G у перспективі 2025 року

30 листопада 2021, 15:20

Для більш ефективного управління мережею в майбутньому доведеться пожертвувати якоюсь технологією і, скоріше за все, це буде 3G. Про це на підсумковій пресконференції заявив президент Київстару Олександр Комаров, передає журналіст НВ Бізнес.

Він зазначив, що в майбутньому потрібно буде більше уваги приділяти ефективному налагодженню управління мережею і для цього, імовірно, в перспективі 2025 року доведеться відмовитися від використання технології 3G.

Відео дня

Комаров також сказав, що Київстар зацікавлений і готовий як мінімум до тендеру на частоти 2300 МГЦ, «в якому ми дуже активно братимемо участь».

Крім цього, Комаров анонсував, що з наступного року послуга VoLTE стане доступна і для prepaid абонентів Київстару. Зараз вона доступна тільки для контрактних абонентів.

Комаров каже, що у світі є певне розчарування 5G і сподівання на інтерес B2B-сектору до технології поки що не виправдовуються. Запуск 5G, за його словами, буде виправданий, коли кількість смартфонів з підтримкою технології в мережі досягне 20% від загальної кількості девайсів (зараз це близько 1%).

Як повідомлялося, у третьому кварталі 2021 року мобільний оператор Київстар збільшив загальний дохід на 11,9% - до 7,275 млрд грн, а загалом за підсумками дев’яти місяців дохід компанії зріс на 14,9% - до 21,211 млрд грн. Абонентська база оператора за підсумками кварталу зросла на 1,8% і склала 26,3 млн. Кількість абонентів домашнього інтернету зросла на 9,5%, до 1,18 млн користувачів.

Показати ще новини
Радіо NV
X