Раді запропонували обмежити роботу хостелів в Україні

3 листопада 2017, 15:44
Київрада звернулася до Верховної Ради з проханням ввести контроль над хостелами і обмежити їх розміщення у житлових будинках

Відповідне рішення Київради №175/3182 опубліковано в газеті Хрещатик 3 листопада, передає агентство Інтерфакс-Україна.

У Київраді уточнили, що ситуація, яка склалася на ринку послуг тимчасового проживання у Києві і інших населених пунктах України на сьогодні виглядає загрозливою.

Відео дня

"Останнім часом почастішали випадки використання житлових приміщень як об'єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що, безумовно, призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають в суміжних з хостелами приміщеннях", - йдеться у зверненні.

Виходячи з цього, депутати Київради просять Раду визначити правовий статус хостелів і подібних об'єктів надання послуг тимчасового розміщення, розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення та функціонування на території населених пунктів і, таким чином, виключити або жорстко регламентувати розміщення хостелів в житлових будинках.

Також депутати просять ввести механізм контролю над діяльністю хостелів, розробити дієву систему штрафів і інших санкцій за порушення зазначеного порядку.

Показати ще новини
Радіо NV
X