Київрада виграла: суд підтвердив заборону на нічний продаж алкоголю

26 липня 2017, 14:31
Суд підтвердив законність рішення Київради про заборону продажу алкоголю вночі

Так, Вищий господарський суд Києва підтвердив законність рішення Київської міської ради про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, з 23:00 до 10:00.

Відео дня

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимир Слончак.

"Ми виграли суд. Рішення прийнято на нашу користь і ми не зобов'язані скасовувати заборону на продаж алкоголю в нічний час", - сказав він.

Розгляд касаційної скарги з цього питання відбулося 25 липня.

Нагадаємо, що раніше Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду Києва, яке передбачає скасування рішення КМДА про заборону нічного продажу алкоголю.

У квітні Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасуватирішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, в нічний час.

22 вересня 2016 року, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення вступило в силу 12 жовтня. Як заявляв керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, воно необхідне для зниження рівня вуличної злочинності. Відповідне рішення підтримали 86 депутатів Київради.

Рішенням передбачено, що заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв і пива в ресторанних закладах у нічний час не забороняється.

17 березня 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої в МАФах. Це рішення спровокувало ряд протестних акцій з боку їх власників.

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язло скасувати його протягом місяця.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X