Київрада відмовилася збільшити капітал Київтеплоенерго

20 липня 2018, 12:27

Київська міська рада відмовилася збільшувати статутний капітал новоствореного комунального підприємства Київтеплоенерго з 1,2 млрд грн до 2 млрд грн.

За відповідне рішення проголосувало 55 депутатів з 61 мінімально необхідних, передає Інтерфакс Україна.

"Ми підготували документ, щоб були 2 млрд грн (в статутному капіталі - ред.) ... Сьогодні, щоб поставити підприємство на ноги, необхідно вкладати кошти. Грошей на виконання всіх ремонтів недостатньо", - зазначив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв під час обговорення питання на засіданні Київради.

Відео дня

За його словами, ці кошти необхідні для виплати зарплат, закупівлі техніки, матеріалів, устаткування, розрахунків за електроенергію.

Пантелеєв повідомив, що частина раніше виділених грошей була витрачена на закупівлю теплової енергії з ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 (350 млн грн), закупівлю матеріалів і устаткування (12 млн грн), оплату праці (108 млн грн), а також на витрати з надання послуг (41 млн грн).

Також Пантелеєв заявив, що ситуація дуже напружена: дуже багато пошкоджень (тепломереж - ред.), їх кількість збільшується порівняно з попереднім роком. "Ми шукаємо всі можливості, щоб якісно підготуватися до опалювального сезону", - зазначив він.

Нагадаємо, що 1 травня цього року закінчився договір міста з Київенерго олігарха Ріната Ахметова про використання цілісного енергетичного комплексу столиці. Зараз триває процес передачі в управління комунальних теплових мереж від приватної компанії Київенерго в комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Раніше Господарський суд відмовився визнати Київтеплоенерго правонаступником боргів Київенерго.

Показати ще новини
Радіо NV
X