Київрада приготувала нову заборону на продаж алкоголю

8 червня 2017, 12:41
У Київській міській раді (Київрада) підготовлено проект рішення, яким планується скасувати можливість видачі тимчасовим спорудам ліцензій на роздрібний продаж алкоголю

"У нас підготовлений проект рішення, з яким ми зазначене питання врегулюємо. Зараз він знаходиться на регуляторній процедурою. Десь через два-три тижні ми його отримаємо з регуляторної процедури, і він буде винесений у зал", – заявив депутат фракції Солідарність Київради Владислав Михайленко, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, суть проекту рішення полягає в тому, що для тимчасових споруд буде прибрано цільове призначення їх використання під реалізацію алкогольних напоїв.

"Тобто, згідно з законодавством, ось ці всі "наливайки", які знаходяться в МАФах, не зможуть отримувати ліцензію на роздрібний продаж алкоголю, тому що роздрібний продаж алкоголю може здійснюватися тільки в капітальних спорудах... Не буде дозволено продавати алкоголь у тимчасових спорудах взагалі. Коли таке цільове використання приміщення буде прибрано, то вони просто не зможуть функціонувати, відповідно до міських правил благоустрою ", – пояснив депутат.


Нагадаємо, що 17 березня 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їх власників.

Як заявляв секретар Київради Володимир Прокопів, власники ліцензій на продаж алкоголю у МАФах зможуть допрацювати до кінця строку дії цих дозволів.


У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнав рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язав скасувати його протягом місяця.

Нагадаємо, що 6 червня, набула чинності рішення Господарського суду Києва про скасування рішення Київської міськради щодо заборони продажу алкогольних напоїв та пива з 23:00 до 10:00. Рішення про заборону продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв поширювалося на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв та пива у ресторанних закладах у нічний час не заборонявся.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X