Київпастранс вирішив закупити трамваї на 2 мільярди

28 квітня 2017, 18:54
Комунальне підприємство Київпастранс оголосило тендер на закупівлю до кінця 2017 року 40 низькопольних трамвайних вагонів довжиною не менше 26 м на очікувану суму 1,946 млн грн (з ПДВ)

Згідно оголошенню на порталі ProZorro про проведення відповідних торгів, заявки на участь в них приймаються до 29 травня, аукціон намічений на 4 червня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Розмір мінімального кроку зниження ціни – 1%

Відповідно до тендерної документації, учасник тендеру повинен, зокрема, надати в числі документів аналогічний договір поставки трамвайних вагонів за будь-який період 2014-2016 рр.

Згідно з техумовами, повністю низькопідлогові трамвайні вагони мають бути виготовлені не раніше 2017 року, бути мінімум трехсекционным, мати не менш 60 місць для сидіння, мати диван вручну трап для пасажирів на візках

Нагадаємо, що в жовтні минулого року КП Київпастранс уклало договір з українсько-німецьким СП Електронтранс (Львів) на закупівлю семи 30-метрових трамвайних вагонів з низьким рівнем підлоги на суму 183,75 млн грн за підсумками оголошеного в квітні тендеру.

Однак закупівля також супроводжувалася оскарженнями в АМКУ і судових інстанціях.

Сьогодні два таких склади в Києві експлуатуються на лінії швидкісного трамвая. Раніше Київ також закуповував трамвайні вагони для швидкісної лінії у Татра-Південь.

Показати ще новини
Радіо НВ
X