Київхліб відповів на звинувачення в імітації упаковки Roshen

7 грудня 2017, 10:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Київхліб заявила, що у справі про накладення штрафу на підприємство за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик достатньо доказів, які свідчать про те, що порушення конкурентного законодавства відсутні

Про це йдеться в офіційній заяві Київхліба.

"Головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торгової марки БКК, яка протягом багатьох років є добре впізнаваною покупцями. Це, в свою чергу, повністю спростовує висновки АМК [Антимонопольного комітету України - ред.] про можливість змішування продукції компанії Київхліб з продукцією корпорації Рошен", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, компанія вказує, що під час винесення рішення АМКУ "взяло на себе невластиві йому повноваження органу експертизи зі встановлення факту подібності упаковок".

У зв'язку з цим, Київхліб планує оскаржити це рішення АМКУ і вважає, що під час його винесення "не були повністю досліджені всі матеріали, надані підприємством".

Нагадаємо, що АМКУ оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання оформлення для торта Казковий ключик, яке, на думку відомства, схоже на оформлення упаковки торта Золотий ключик виробництва дочірнього підприємства Кондитерська корпорація Рошен.


Компанія Київхліб створена в 1996 році. До її складу входять дев'ять виробничих майданчиків компанії, які перебувають в Києві та Київській області. На виробничих потужностях випускається 550 тонн хлібобулочних і 10 тонн кондитерських виробів на добу.

2016 рік компанія Київхліб, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчила з чистим прибутком 19,5 млн грн, збільшивши чистий дохід на 41,5%.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка знаходиться на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X